Kurumsal Yönetim

Uzun yıllardır aile şirketleri, halka açık şirketler, çok uluslu şirketlerin iştirakleri, araştırma ve geliştirme şirketleri, ortak girişimler, risk sermayesi şirketleri, finansman kurumları, çekirdek fonlar ve start-up şirketleri dâhil, çok farklı yapıdaki şirket ve ortaklıklara hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkillerimiz için aynı zamanda mevzuata uyum programları ve eğitimler düzenlemekte ve uyum konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca müvekkillerimize, kurumsal yönetim ve ortaklık haklarının temsili gibi konularda hizmetler sağlamaktayız. Bunun yanı sıra, müvekkillerimizin olağan ticari faaliyetleri dahilinde gerek duyacakları sözleşme yönetimi hizmetleri de vermekteyiz.

Bunlara ek olarak, müvekkil şirketler için kurum içi politikaların, etik kuralların, iç yönergelerin hazırlanması, uluslararası grup şirketlerinin politikalarının uygulanması ve gözden geçirilmesi ve müvekkillerimize bu konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmesi, genel danışmanlık hizmetlerimizin bir parçasını oluşturmaktadır.

Kurumsal Yönetim Avukatı

Daha fazla bilgi için Avukat Deniz Senvar Pekin ile iletişim kurabilirsiniz.